O firmie

Firma Expert International, działa na rynku polskim od wielu lat i podobną działalność prowadzi także na rynku niemieckim. Połączyliśmy siły oddziałów niemieckich i polskich w 2007 roku, co zaowocowało działaniem na niemalże całym rynku europejskim. 

Dysponujemy siecią wykwalifikowanych agentów, na terenie całej Polski a także poza jej granicami. W chwili obecnej aktywnie działamy na terenie Europy, w krajach takich jak: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Słowenia, Czechy, Słowacja, Litwa oraz Szwecja i Wielka Brytania.

W całym okresie działania, Firma prężnie się rozwinęła i rozwija się nadal. Znacząco poszerzyła zakres oferowanych usług i zdobyła ogromne doświadczenie branżowe. Firma wciąż podejmuje się realizacji nowych i odważnych projektów i przedsięwzięć, stale poszukuje możliwości nawiązywania kontaktów i podejmuje współpracę z doświadczonymi Partnerami.
Swoje usługi, kierujemy zarówno do Klientów korporacyjnych i indywidualnych. Naszym Klientem, może zostać każdy, kto doświadczył jakiejkolwiek szkody komunikacyjnej, bądź potrzebuje skorzystania z którejkolwiek z naszych usług, niezależnie od zaistnienia szkody!

Dewiza Expert International to:


- jasne zasady postępowania,
- najwyższe standardy doskonalenia,
- solidna praca,
- nowatorskie projekty rozwoju,
- natychmiastowa reakcja na potrzeby Klienta!

Zapraszamy!

Zobacz więcej informacji: