Misja i doświadczenie

Nasza misja, to pełna pomoc po wszelkiego rodzaju wypadkach, począwszy od wyceny
i odzyskania sprawności pojazdu, poprzez pomoc prawną, uzyskanie należnych kwot pieniężnych od towarzystw ubezpieczeniowych, do odzyskania Państwa utraconej sprawności fizycznej. Pokierujemy Was w drodze do roszczenia swoich praw i przywilejów, ponieważ nie jest to łatwe zadanie, a my, dzięki bogatemu doświadczeniu, umiemy skutecznie i sprawnie pomóc.

Realizacja naszej misji, możliwa jest dzięki posiadaniu pełnego zaplecza, w postaci kompleksowych rozwiązań, które umożliwiają pomoc z wykorzystaniem doświadczenia
i narzędzi, jakimi Firma dysponuje.

Firma Expert International istnieje na rynku polskim od 2007 roku. Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży usług na terenie całego kraju. Nadal prężnie działamy w kierunku rozwoju tej sieci. W chwili obecnej, w naszych strukturach działa wielu agentów i menadżerów regionalnych oraz likwidatorzy szkód działający stacjonarnie, którzy służą bezpośrednim kontaktem
w konkretnych, skierowanych do nas sprawach.

Agenci są wysoko wykwalifikowani i stale szkoleni, dzięki czemu Klienci mogą mieć zaufanie
do nich i tym samym do naszej Firmy.

W poprowadzeniu konkretnej sprawy, od chwili zgłoszenia do całkowitej likwidacji szkody, pomocą służą wykwalifikowani likwidatorzy szkód, pracujący w siedzibie firmy.

Dzięki naszej Firmie oszczędzają Państwo swój czas i nie angażują żadnych środków finansowych w dochodzeniu swoich praw.

My zajmujemy się Państwa sprawą kompleksowo – to nasz priorytet!